СПОДЕЛИ

Вистински приказни е веб серијал во продукција на Марјановиќ Едукација, основачот на Веб академијата Еверест и платформата за учење на далечина MyMentor.

Во првата епизода гости се Александар Пешовски и Лазар Стојановски од Weblider, млади, креативни и амбициозни фриленсери од Скопје кои се занимаваат со изготвување веб базирани решенија за своите клиенти.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.