Дома Туторијали Како да креирате проект во Microsoft Project 2010

Како да креирате проект во Microsoft Project 2010

325
0
СПОДЕЛИ

Лекцијата “Креирање проект” е извадок од курсот Microsoft Project за проект менаџери.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.