СПОДЕЛИ

Секој сака да добие нешто бесплатно, особено ако станува збор за одличен пакет со ресурси за дизајн, па затоа со задоволство ви го претставуваме овој бесплатен комлет од SmartyBundles.com

Со превземањето ќе добиете модели, образци, канцелариски материјал, 3D визуелни презентации, вектори, итн.

Дизајниран е за да ви заштеди време и да ви помогне да добиете клиенти. Векторските елементи ќе им бидат особено од корист на дизајнерите на логоа, а моделите се одличен начин на претставување на вашите дизајни на потенцијалните клиенти.

Пакетот тежи 400 MB a содржи:

 • 12 бесплатни модели,
 • 10 бесплатни визит картички,
 • сет векторски форми за логоа,
 • 5 беџови за логоа или повици за акција,
 • 11 стилски логоа,
 • 8 слики кои може да ги употребувате секаде,
 • 3 бесплатни InDesign образци за свадби,
 • два различни каталози за продукти,
 • 10 бесплатни украси,
 • 1 шара за поплочување, и
 • 10 бесплатни пакети со канцелариски материјал.

Сите датотеки се бесплатни за лична и комерцијална употреба. Векторите доаѓаат во .ai, .eps,и .pdf формати. Битмапите доаѓаат како .psds. Датотеките со канцелариски материјал се како .doc, .ai, и.pdf; или .pdf и .indd формати.

Што има во пакетот можете да погледнете на сликите за преглед. Линкот за превземање на датотеките се наоѓа под нив.

1

Пакетот (400 MB!) е бесплатен за сите регистрирани членови на Еверест.

преземиКако да се регистрирате? Кликнете врз линкот “Најава” во горниот лев дел од овој прозорец и регистрирајте се како нов корисник.

Ве молиме внесете ја вашата адреса за е-пошта и кликнете на копчето за превземање за да добиете линк за превземање. Ако веќе се имате регистрирано на нашиот сајт, само најавете се и превземањето ќе започне веднаш.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.