СПОДЕЛИ

Понекогаш веб дизајнот треба малку да се преработи.

Независно дали ја ажурирате содржината, го освежувате дизајнот или го тргате целиот дизајн и почнувате од почеток, одржувањето на еден веб сајт бара многу време и трпение. Ова е токму она во што може да ви помогнат страниците во изградба (Under Construction Pages).

Иако страниците кои известуваат дека сајтот е во изградба се привремени, сепак важно е да се убаво и логично дизајнирани за да ви помогнат да го задржите интегритетот на вашиот бренд.  Затоа, подгответе си ги алатките и следете не’ во патувањето низ 50-те примери на неверојатни страници во изградба.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.