Дома Во кој рок треба да се предадат домашните задачи?

Во кој рок треба да се предадат домашните задачи?

Домашните треба да се предадат пред истекот на периодот во кој можете да пристапувате во системот. Вообичаено, тоа е 30 дена.

Совет: внимавајте предавањето на трудовите да не го правите во последен момент, бидејќи ако некоја задача или проект не ви се изработени како што треба, можно е да треба да нешто да преработувате.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 2. Задачи и проекти

← Одговори на најчесто поставувани прашања