Дома Дали можам да ги превземам материјалите за курсот?

Дали можам да ги превземам материјалите за курсот?

Можете да ги преземате само оние материјали кои се предвидени за преземање: датотеки за вежбање, домашните задачи, инструкции за изработка на проекти.

За разлика од нив, видео материјалите нема да можете да ги превземете. Нив можете да ги гледате on-line неограничено, се до истекот на траењето на курсот.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 1. Настава на далечина

← Одговори на најчесто поставувани прашања