Дома Дали можам да купам повеќе од еден курс преку Grouper.mk?

Дали можам да купам повеќе од еден курс преку Grouper.mk?

Не. Преку Grouper.mk едно лице може за себе да купи само еден курс со попуст. Ако сакате да следите повеќе курсеви, ќе ви овозможиме попуст од 10% на секој нареден курс.

Доколку сакате да се запишете на стручни студии на Веб академијата Еверест, ќе Ви обезбедиме попуст од 20% за авансно плаќање.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 5. Плаќање и попусти

← Одговори на најчесто поставувани прашања