Дома Дали може да ги испратам домашните по eлектронска пошта?

Дали може да ги испратам домашните по eлектронска пошта?

Не. За да бидат евидентирани како примени, домашните мораат да се испратат исклучиво преку MyMentor платформата.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 2. Задачи и проекти

← Одговори на најчесто поставувани прашања