Дома Дали овозможувате плаќање на рати?

Дали овозможувате плаќање на рати?

Плаќањето на рати е овозможено само во случај на студиски програми составени од повеќе единечни курсеви. Во овој случај плаќањето го вршите на тој начин што првиот модул (курс) го плаќате по редовна цена а секој нареден со 10% попуст пред почеток на слушањето.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 5. Плаќање и попусти

← Одговори на најчесто поставувани прашања