Дома Дали одобрувате попусти?

Дали одобрувате попусти?

Да, се разбира. Одобруваме повеќе видови попусти:

1. Попусти за индивидуалци

  • Првиот курс го плаќате по редовна цена а секој нареден со 10% попуст
  • Во случај на студиски програми, одобруваме попуст од 20% за авансно плаќање однапред.
  • Во случај на скратени верзии на студиски програми, одобруваме попуст од 15% за авансно плаќање однапред.

2. Попусти за организации

  • износот на попустот зависи од бројот на курсевите. За да добиете конкретна понуда испратете ни барање на contact@mymentor.edu.mk

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 5. Плаќање и попусти

← Одговори на најчесто поставувани прашања