Дома Како се доставуваат изработените домашни задачи?

Како се доставуваат изработените домашни задачи?

Домашните задачи се предаваат за секое поглавје поединечно, со тоа што претходно треба да ги архивирате во една zip или rar датотека која ќе биде со име во форма

Домашни задачи – глава Х – вашето име и презиме. zip

(или rar) а потоа ги качувате во рамки на MyMentor платформата.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 2. Задачи и проекти

← Одговори на најчесто поставувани прашања