Дома Кога можам да започнам да го следам избраниот курс?

Кога можам да започнам да го следам избраниот курс?

Курсот можете да го почнете да го следите во било кој ден од годината кој вие ќе го изберете, под претпоставка дека обуката е претходно платена. Штом го платите курсот, администраторот ќе ве регистрира во системот и ќе ви прати корисничко име и лозинка по е-пошта.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 1. Настава на далечина

← Одговори на најчесто поставувани прашања