Дома Колку долго можам да му пристапувам на курсот?

Колку долго можам да му пристапувам на курсот?

На било кој поединечен курс можете да му пристапувате 30 дена од денот кој вие ќе го одредите за почетен.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 1. Настава на далечина

← Одговори на најчесто поставувани прашања