Дома Што опфаќа менторирањето?

Што опфаќа менторирањето?

Постојат два пакета на менторски услуги, Standard и Premium.

Пакетот Standard опфаќа:

  • дополнителни домашни задачи и/или проекти
  • прегледување на домашните задачи и добивање фидбек.

Пакетот Премиум опфаќа:

  • дополнителни домашни задачи и/или проекти
  • прегледување на домашните задачи и добивање фидбек.
  • 1-на-1 online консултации со ментор
Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 3. Менторирање

← Одговори на најчесто поставувани прашања