Дома Што содржат пакетите Basic, Standard и Premium?

Што содржат пакетите Basic, Standard и Premium?

Различни луѓе, различни потреби. Некому му е потребно само знаење, некому сертификат за вработување а некој пак има потреба од индивидуална помош.

Со цел да ги задоволиме различните потреби на учениците, секој од нашите Microsoft Office курсеви е понуден во 3 различни пакети на услуги:

Содржина на пакетот Basic Standard Premium
30-дневен пристап
датотеки за вежбање
домашни задачи
оценување домашни
сертификат
online менторство
Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 1. Настава на далечина

← Одговори на најчесто поставувани прашања