Дома Што ќе се случи ако не ги предадам сите домашни задачи?

Што ќе се случи ако не ги предадам сите домашни задачи?

Ако не ги предадете домашните задачи нема да добиете сертификат за успешно завршен курс.

Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.

Category: 2. Задачи и проекти

← Одговори на најчесто поставувани прашања