СПОДЕЛИ
Ви ја претставуваме сосема новата, целосно редизајнирана верзија на www.mymentor.edu.mk, првото македонско училиште во облак.

MyMentor е првиот проект на Марјановиќ Едукација и всушност претставува платформа за управување на процесот со учење. На оваа локација ќе бидат поставувани сите наши сегашни и идни курсеви и претставува место каде што ќе се реализира учењето со помош на ментори.

Втората верзија на платформата доаѓа во време кога привршуваме со подготовките со почеток на работа на новите студиски програми на веб академијата Еверест.

Бесплатен курс

Во чест на овој настан, сите наши фанови како и посетителите на нашиот блог ги честиме со бесплатен курс: Вовед во веб технологии.
За да го следите овој курс, на www.mymentor.edu.mk најавете се како
корисник: webtehnologii
лозинка: Password#1
и потоа кликнете на Моите курсеви.

Се разбира, слободни сте да ја поддржите нашата работа така што ќе ја споделите оваа вест со вашите пријатели.
И, уште нешто – испратете ни ги вашите впечатоци во просторот за коментар подолу.

MyMentor
Ти се допадна овој напис?
Се согласувам моите податоци да бидат префлени на MailChimp ( повеќе информации )
Стани член на клубот на веб професионалци Еверест и прв добивај информации кои можат да ти помогнат за твојот натамошен професионален развој.
И ние како и ти ги мразиме спамерите. Твојата email адреса никогаш нема да биде (про)дадена некому. Чесен збор.